Neučíme sa pre školu, ale pre život.

Seneca

 

Škola sa priamo zúčastní módnej prehliadky značky VYVA

V košickom kultúrnom stánku KASÁRNE/KULTUPARK sa 12. decembra 2019 od 18.00 do 19.00 hod. uskutoční módna prehliadka komunitnej značky VYVA, ktorá sa na móle v Kulturparku predstaví s upcyklovanou kolekciou Denimu.

Prehliadku obohatí:
- komunitná značka Bodka, ktorá tvorí rodinnú módu (pre deti, mamičky, oteckov), ktorá je veselá, farebná, jednoduchá a hlavne praktická.
- Súkromná spojená škola Biela Voda 2 v Kežmarku
- hudobné vystúpenie

Vstupné: 2 €.

Hľadáme výtvarníka!

Škola hľadá učiteľa výtvarnej výchovy a dejín. Značka: kreativita a chuť pracovať.

Neváhajte a kontaktujte vedenie školy. 

 

Kontakty:

SSŠ, Biela voda 2, 060 01 Kežmarok

Telefón: 052/452 35 17

Mobil: +421 911 52 35 17

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Škola sa zúčastní charitatívnej módnej prehliadky

V závere novembra (29. 11. 2019) sa škola zúčastní Charitatívnej módnej prehliadky, ktorá sa uskutoční v Spišskej Belej.

Na podujatí sa predstavia rôzne známe slovenské módne firmy, ktoré sa zúčastňujú na podobných projektoch, preto je úspechom školy, že na prezentácii nebude chýbať ani naša škola a prezentácia našich výrobkov.

Naše šperkárky sa zúčastnili edukatívneho projektu v Tatranskej galérii

Naša škola sa v októbri 2019 zúčastnila umelecko-edukatívneho projektu Integrácia umením 2019, My vám – Vy nám, ktorý sa uskutočnil v Tatranskej galérii v Poprade.

Naši žiaci sa v rámci tohto projektu priamou účasťou zúčastnili prác na šperkárskej technike tiffany, v rámci workshop s Emíliou Rudincovou.